Redirect (8.x-1.12) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Access
th: การเข้าถึง

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Count
th: จำนวน

en: Ignore
th: ไม่สนใจ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Query
th: สอบถาม

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: All languages
th: ทุกภาษา
