Redirect (8.x-1.13) - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Language
ms: Bahasa

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Access
ms: Capaian

en: Path
ms: Laluan

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Filter
ms: Tapis

en: Count
ms: Bilangan

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: All languages
ms: Semua bahasa
