Redirect (8.x-1.13) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Settings
ps: امستنې

en: Access
ps: لاس رسی

en: Path
ps: يونلور

en: All
ps: ټول

en: To
ps: ته

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Ignore
ps: ناګارل

en: Source
ps: سرچينه

en: Query
ps: پوښتنه

en: About
ps: په اړه
