Redirect (8.x-1.13) - en to uk translation catalogue (171 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Access
uk: Доступ

en: Path
uk: Шлях

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Add another
uk: Додати ще

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Filter
uk: Фільтр

en: Count
uk: Лічильник

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Source
uk: Джерело

en: Query
uk: Запит

en: Add redirect
uk: Додати переадресацію

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: Status Code
uk: Код стану

en: URL redirects
uk: Переспрямування URL

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
uk: Ви намагаєтеся переспрямувати сторінку саму на себе. Це призведе до нескінченного циклу.

en: 300 Multiple Choices
uk: 300 Безліч Виборів

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: 304 Not Modified
uk: 304 Не Змінювалося

en: 305 Use Proxy
uk: 305 Використовувати Проксі

en: Redirect users from one URL to another.
uk: Перекидає користувачів з однієї адреси до іншої

en: About
uk: Про модуль

en: Menu Access Checking
uk: Перевірка доступу до меню

en: Uses
uk: Використання

en: All languages
uk: Всі мови

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
uk: Установки переадресацій на конкретну мову завжди будуть використовуватися при запиті сторінки на цій мові, і мають пріоритет над установками переадресацій на сторінці <em>Усі мови</em>.

en: Redirect status
uk: Стан переадресації

en: Display a warning message to users when they are redirected.
uk: Показувати користувачам при переадресації попереджуюче повідомлення.

en: Automatically create redirects when URL aliases are changed.
uk: Автоматично створювати переадресації при зміні синонімів адрес.

en: Default redirect status
uk: Стан переадресації базове

en: Delete redirect
uk: Видалення переадресації

en: Configure behavior for URL redirects.
uk: Налаштуйте поведінку для переспрямувань URL.

en: Resolved
uk: Розв’язано

en: Status code
uk: Код стану

en: Fragment
uk: Фрагмент

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
uk: Ви можете знайти більше інформації про коди статусу HTTP для переспрямувань на <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: The redirect has been saved.
uk: Переспрямування було збережено.

en: No URL redirects available.
uk: Переспрямування на URL відсутні.

en: Output machine name
uk: Виведення машинної назви

en: Enter an internal Drupal path or path alias to redirect (e.g. %example1 or %example2). Fragment anchors (e.g. %anchor) are <strong>not</strong> allowed.
uk: Введіть внутрішній шлях Drupal або синонім шляху для переспрямування (наприклад, %example1 або %example2). Якорі фрагмента (наприклад, %anchor) <strong>не</strong> дозволяються.

en: Are you sure you want to delete the URL redirect from %source to %redirect?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити URL переспрямування з %source на %redirect?

en: Retain query string through redirect.
uk: Зберегти рядок запиту через переспрямування.

en: For example, given a redirect from %source to %redirect, if a user visits %sourcequery they would be redirected to %redirectquery. The query strings in the redirection will always take precedence over the current query string.
uk: Наприклад, якщо переспрямування з %source на %redirect, коли користувач відвідує %sourcequery, він буде переспрямований на %redirectquery. Рядки запиту в переспрямуванні завжди будуть мати пріоритет над поточним рядком запиту.

en: (formerly Global Redirect features)
uk: (раніше функції Глобального переспрямування)

en: Allow redirections on admin paths.
uk: Дозволити переспрямування на адміністративні шляхи.

en: Last accessed
uk: Останнє використання

en: Filter 404s
uk: Фільтрувати 404-ті

en: Fix 404 pages
uk: Виправити сторінки 404

en: Add redirects for 404 pages.
uk: Додати переспрямування для сторінок 404.

en: Fix 404 pages with URL redirects
uk: Виправити сторінки 404 за допомогою переспрямувань

en: Allows users to redirect from old URLs to new URLs.
uk: Користувачі можуть налаштовувати переспрямування зі старих URL-адрес на нові.

en: Redirect ID
uk: ID переспрямування

en: Redirect type
uk: Тип переспрямування

en: Hash
uk: Геш

en: Redirect module form elements
uk: Елементи форми модуля Переспрямування

en: Domain redirects
uk: Переспрямування доменів

en: From domain
uk: З домену

en: Add URL redirect
uk: Додати переспрямування URL

en: URL Redirects
uk: Переспрямування URL

en: Redirect settings
uk: Налаштування переспрямування

en: The URL %url is not valid.
uk: URL %url є неприпустимим.

en: Redirect 404
uk: Переспрямування 404

en: The user ID of the node author.
uk: Ідентифікатор користувача автора матеріалу.

en: Pages to ignore
uk: Сторінки для ігнорування

en: Last Used
uk: Останнє використання

en: The record UUID.
uk: Запис UUID.

en: Edit URL redirect
uk: Редагувати переспрямування URL

en: Delete URL redirect
uk: Видалити переспрямування URL

en: Redirect Source formatter
uk: Форматер джерела переспрямування

en: The redirect ID.
uk: Ідентифікатор переспрямування.

en: The redirect hash.
uk: Геш переспрямування.

en: The redirect type.
uk: Тип переспрямування.

en: The redirect language.
uk: Мова переспрямування.

en: The redirect status code.
uk: Код стану для переспрямування.

en: The date when the redirect was created.
uk: Дата створення переспрямування.

en: The redirect %redirect has been deleted.
uk: Переспрямування %redirect було видалено.

en: It is not allowed to create a redirect from the front page.
uk: Не дозволяється створювати переспрямування з головної сторінки.

en: The anchor fragments are not allowed.
uk: Фрагменти якоря не дозволяються.

en: The url to redirect from should not start with a forward slash (/).
uk: URL для переспрямування не повинен починатися з скісної риски (/).

en: Global redirects
uk: Глобальні переспрямування

en: Check access to the redirected page
uk: Перевірити доступ до сторінки переспрямування

en: This helps to stop redirection on protected pages and avoids giving away <em>secret</em> URL's. <strong>By default this feature is disabled to avoid any unexpected behavior</strong>
uk: Це допомагає зупинити переспрямування на захищених сторінках і запобігти розкриттю <em>секретних</em> URL-адрес. <strong>За замовчуванням ця функція вимкнена, щоб уникнути неочікуваних результатів</strong>.

en: Redirect Source
uk: Джерело переспрямування

en: Redirect source
uk: Джерело переспрямування

en: Stores a redirect source
uk: Зберігає джерело переспрямування

[ctx: Validation]
en: Link data valid for redirect source link type.
uk: Дані посилання є дійсними для типу посилання джерела переспрямування.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка "*" є заміною будь-якого символа. Приклади шляхів: %user-wildcard — сторінка кожного з користувачів. %front — головна сторінка.

en: The Redirect module allows users to redirect from old URLs to new URLs.   For more information, see the <a href=":online">online documentation for Redirect</a>.
uk: Модуль Переспрямування дозволяє користувачам перенаправляти зі старих URL-адрес на нові. Для отримання додаткової інформації перегляньте <a href=":online">онлайн-документацію для Переспрямування</a>.

en: Redirect is accessed from three tabs that help you manage <a href=":list">URL Redirects</a>.
uk: Переспрямування доступне через три вкладки, які допомагають керувати <a href=":list">URL-переспрямуваннями</a>.

en: Manage URL Redirects
uk: Керувати URL переспрямуваннями

en: The <a href=":redirect">"URL Redirects"</a> page is used to setup and manage URL Redirects.  New redirects are created here using the <a href=":add_form">Add redirect</a> button which presents a form to simplify the creation of redirects . The URL redirects page provides a list of all redirects on the site and allows you to edit them.
uk: Сторінка <a href=":redirect">"Переспрямування URL"</a> використовується для налаштування та керування переспрямуваннями URL. Нові переспрямування створюються тут за допомогою кнопки <a href=":add_form">Додати переспрямування</a>, яка відкриває форму для спрощення створення переспрямувань. Сторінка переспрямувань надає список усіх переспрямувань на сайті та дозволяє їх редагувати.

en: <a href=":fix_404">"Fix 404 pages"</a> lists all paths that have resulted in 404 errors and do not yet have any redirects assigned to them. This 404 (or Not Found) error message is an HTTP standard response code indicating that the client was able to communicate with a given server, but the server could not find what was requested.
uk: <a href=":fix_404">"Виправити 404 сторінки"</a> містить список усіх шляхів, які призвели до помилок 404 і не мають призначених переспрямувань. Ця помилка 404 (або Not Found) є стандартним кодом відповіді HTTP, який вказує на те, що клієнт зміг зв'язатися з сервером, але сервер не зміг знайти запитаний ресурс.

en: 404 (or Not Found) error message is an HTTP standard response code indicating that the client was able to communicate with a given server, but the server could not find what was requested. Please install the <a href=":extend">Redirect 404</a> submodule to be able to log all paths that have resulted in 404 errors.
uk: Повідомлення про помилку 404 (або Not Found) є стандартним кодом відповіді HTTP, який вказує на те, що клієнт зміг зв'язатися з сервером, але сервер не зміг знайти запитаний ресурс. Будь ласка, встановіть підмодуль <a href=":extend">Redirect 404</a>, щоб мати змогу реєструвати всі шляхи, що призвели до помилок 404.

en: Configure Global Redirects
uk: Налаштувати глобальні переспрямування

en: The <a href=":settings">"Settings"</a> page presents you with a number of means to adjust redirect settings.
uk: Сторінка <a href=":settings">"Налаштування"</a> пропонує кілька способів налаштувати параметри переспрямувань.

en: Delete redirect configuration
uk: Видалити конфігурацію переспрямування

en: Redirect bulk form
uk: Форма пакетного переспрямування

en: Overview for 404 error paths with no redirect assigned yet.
uk: Огляд шляхів з помилкою 404, для яких ще не призначено переспрямування.

en: The path of the request.
uk: Шлях запиту.

en: The language of this request.
uk: Мова цього запиту.

en: The number of requests with that path and language.
uk: Кількість запитів з таким шляхом і мовою.

en: The timestamp of the last request with that path and language.
uk: Мітка часу останнього запиту з цим шляхом і мовою.

en: Whether or not this path has a redirect assigned.
uk: Чи має цей шлях призначене переспрямування.

en: Provide operation buttons to handle the 404 path.
uk: Надайте кнопки операцій для обробки шляху 404.

en: 404 error database logs to keep
uk: Журнали бази даних для помилок 404, які слід зберігати.

en: The maximum number of 404 error logs to keep in the database log. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
uk: Максимальна кількість журналів помилок 404, яку слід зберігати в журналі бази даних. Потрібне <a href=":cron">завдання обслуговування крону</a>.

en: Logs 404 errors and allows users to create redirects for often requested but missing pages.
uk: Реєструє помилки 404 і дозволяє користувачам створювати переспрямування для часто запитуваних, але відсутніх сторінок.

en: 404 error database logging settings.
uk: Налаштування реєстрації помилок 404 в базі даних.

en: 404 error database logs to keep.
uk: Кількість записів помилок 404, що зберігаються в базі даних.

en: Redirect 404 operations
uk: Операції переспрямування 404.

en: Resolved the path %path in the database. Please check the ignored list and save the settings.
uk: Шлях %path було вирішено в базі даних. Будь ласка, перевірте список ігнорованих і збережіть налаштування.

en: Undefined @langcode
uk: Не визначено @langcode

en: There are no 404 errors to fix.
uk: Немає 404 помилок для виправлення.

en: Deleted @count redirects.
uk: Видалено @count переспрямувань.

en: Are you sure you want to delete this redirect? | Are you sure you want to delete these redirects?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте видалити це переспрямування?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте видалити ці переспрямування?
uk[2]: Ви дійсно бажаєте видалити ці переспрямування?

en: Deleted 1 redirect. | Deleted @count redirects.
uk[0]: @count переспрямування було видалено.
uk[1]: @count переспрямування було видалено.
uk[2]: @count переспрямувань було видалено.

en: Source Options
uk: Параметри джерела

en: Redirect Options
uk: Параметри переспрямування

en: Enforce clean and canonical URLs.
uk: Забезпечити чисті та канонічні URL-адреси.

en: Administer individual URL redirections
uk: Адміністрування окремих переспрямувань URL.

en: Administer global URL redirection settings
uk: Адміністрування глобальних налаштувань для переспрямувань URL.

en: Suppress 'page not found' log messages
uk: Приховати повідомлення про помилки «сторінка не знайдена».

en: Prevents logging 'page not found' events. Can be safely enabled when redirect_404 module is used, which stores them separately, nothing else relies on those messages.
uk: Запобігає реєстрації подій «сторінка не знайдена». Можна безпечно увімкнути, коли використовується модуль redirect_404, який зберігає ці події окремо, і жодна інша функція не залежить від цих повідомлень.

en: Whether to log 'page not found' messages to the standard log or not.
uk: Чи реєструвати повідомлення «сторінка не знайдена» в стандартному журналі чи ні.

en: The Redirect domain module allows users to redirect between domains.
uk: Модуль Переспрямування доменів дозволяє користувачам переспрямовувати між доменами.

en: Manage domain redirects
uk: Керувати переспрямуванням доменів

en: The domain redirect is accessed through <a href=":domainlist">Domain Redirects</a>. The user can add the domain redirects through the domain redirect table which consists of the domain from which it needs to be redirected, the sub path and the complete url destination to which it needs to be redirected. The module also supports the usage of a wildcard redirecting, thus many requests can be handled with one instance of domain redirect.
uk: Переспрямування доменів здійснюється через <a href=":domainlist">Переспрямування доменів</a>. Користувач може додавати переспрямування доменів через таблицю переспрямувань доменів, яка містить домен, з якого потрібно переспрямувати, підшлях та повний URL-адресу призначення, на яку має відбутися переспрямування. Модуль також підтримує використання символів заміни для переспрямувань, що дозволяє обробляти багато запитів за допомогою одного переспрямування домену.

en: The domain redirect table consists of the domain from which it needs to be redirected, the sub path and the complete url destination to which it needs to be redirected.
uk: Таблиця переспрямувань доменів складається з домену, з якого потрібно здійснити переспрямування, підшляху та повної URL-адреси призначення, на яку має відбутися переспрямування.

en: Example Configuration
uk: Приклад конфігурації

en: Example Redirects
uk: Приклади переспрямувань

en: Request: example.com/redirect => Response: redirected.com/example-path
uk: Запит: example.com/redirect => Відповідь: redirected.com/example-path

en: Request: foo.com/any-path => Response: bar.com
uk: Запит: foo.com/any-path => Відповідь: bar.com

en: Redirect Domain
uk: Переспрямування домену

en: Allows users to redirect between domains.
uk: Дозволяє користувачам виконувати переспрямування між доменами.

en: Redirect domains
uk: Переспрямування доменів

en: Sub path
uk: Підшлях

en: No protocol should be included in the redirect domain.
uk: У домені переспрямування не слід вказувати протокол.

en: The domain redirects have been saved.
uk: Переспрямування доменів збережено.

en: Note: links open in the current window.
uk: Примітка: посилання відкриваються в поточному вікні.

en: - All languages -
uk: - Усі мови -

en: Ignore redirections on admin paths.
uk: Ігнорувати переспрямування на адміністративних шляхах.

en: Enabling this will automatically redirect to the canonical URL of any page. That includes redirecting to an alias if existing, removing trailing slashes, ensure the language prefix is set and similar clean-up.
uk: Увімкнення цієї опції автоматично переспрямує на канонічну URL-адресу сторінки. Це включає переспрямування на синонім, якщо він існує, видалення зайвих скісних рисок, забезпечення налаштування мовного префіксу та інші подібні операції.

en: Daily count
uk: Щоденний підрахунок

en: The number of requests with that path and language in a day.
uk: Кількість запитів з цим шляхом і мовою за день.

en: Redirect loop identified at %path for redirect %rid
uk: Зациклене переспрямування виявлене для шляху %path для переспрямування %rid

en: Precedence
uk: Пріоритет

en: Top-down precedence is used. This means the first matching redirect that is found will be taken. For example, assume these redirect rules:
uk: Використовується пріоритет зверху вниз. Це означає, що буде вибрано перше знайдене переспрямування, яке відповідає. Наприклад, припустимо, є такі правила переспрямування:

en: The following redirects would actually occur:
uk: Наступні переспрямування фактично відбудуться:

en: Clear all 404 log entries
uk: Очистити всі записи журналу 404.

en: Clear ignored 404 log entries when saving this form
uk: Очистити ігноровані записи журналу 404 при збереженні цієї форми.

en: Ignore 404 requests
uk: Ігнорувати запити 404

en: This allows users without the Administer redirect settings to ignore specific 404 requests, without the ability to customize the 404 exclude patterns.
uk: Це дозволяє користувачам без прав адміністрування налаштувань перенаправлень ігнорувати певні запити 404, без можливості налаштовувати шаблони виключень для 404.

en: Resolved the path %path in the database.
uk: Шлях %path було вирішено в базі даних.

en: Configure domain redirects.
uk: Налаштувати переспрямування доменів.

en: The 'enabled' field has been added to redirects.
uk: До переспрямувань додано поле «увімкнено».

[ctx: Validation]
en: Unique redirect
uk: Унікальне переспрямування
