Redirect (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Access
ar: الوصول

en: Path
ar: المسار

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Filter
ar: انتقاء

en: Count
ar: العدد

en: Desc
ar: تنازلي

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Destination
ar: الوجهة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Source
ar: المصدر

en: Deleted
ar: محذوف

en: Query
ar: استفسار

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: All languages
ar: كل اللغات

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
