Redirect (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Access
lv: Piekļuve

en: Path
lv: Ceļš

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Count
lv: Skaits

en: Desc
lv: Dilst.

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Source
lv: Avots

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Query
lv: Vaicājums

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: All languages
lv: Visas valodas

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
