Redirect (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Access
lt: Priėjimas

en: Path
lt: Kelias

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Count
lt: Skaičius

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Query
lt: Užklausa

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
