Redirect (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Access
fa: دسترسی

en: Path
fa: مسیر

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Filter
fa: فیلتر

en: Count
fa: شمارش

en: Desc
fa: نزولی

en: Ignore
fa: چشم پوشی

en: Destination
fa: مقصد

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Source
fa: منبع

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Query
fa: پرس و جو

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: All languages
fa: تمام زبان‌ها

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: With selection
fa: با انتخاب شده‌ها
