Redirect (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Source
ka: წყარო

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
