Redirect (8.x-1.4) - en to ml translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Access
ml: പ്രവേശനം

en: Path
ml: വഴി

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Ignore
ml: തിരസ്കരിക്കുക

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ

en: All languages
ml: എല്ലാ ഭാഷകളും

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
