Redirect (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Count
te: లెక్క

en: Ignore
te: విస్మరించు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Source
te: మూలం

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: All languages
te: అన్ని భాషలూ

en: - All -
te: - అన్ని -
