Redirect (8.x-1.5) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Save
se: Vurke

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: About
se: Birra

en: All languages
se: Buot gielat
