Redirect (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Filter
sq: Filtri

en: Count
sq: Numri

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione

en: All languages
sq: Të gjitha gjuhët
