Redirect (8.x-1.6) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
