Redirect (8.x-1.7) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Ignore
am: ችላ በል

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Source
am: ምንጭ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: All languages
am: ሁሉም ቋንቋዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
