Redirect (8.x-1.7) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Access
hr: Pristup

en: Path
hr: Putanja

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Filter
hr: Pročisti

en: Count
hr: Broj

en: Desc
hr: Silazno

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Destination
hr: Odredište

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Source
hr: Izvor

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: All languages
hr: Svi jezici

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args

en: Asc
hr: Uzlazno
