Redirect (8.x-1.8) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Filter
af: Filtreer

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: All languages
af: Alle tale

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
