Redirect (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Desc
el: Φθί

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Destination
el: Προορισμός

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Source
el: Πηγή

en: Query
el: Ερώτημα

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: All languages
el: Όλες οι γλώσσες

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: Asc
el: Αύξ

en: The URL %url is not valid.
el: Το URL %url δεν είναι έγκυρο.

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης
