Redirect (8.x-1.8) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Path
he: מיקום

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Filter
he: סינון

en: Count
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Ignore
he: התעלמות

en: Destination
he: יעד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Source
he: מקור

en: Query
he: שאילתה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: All languages
he: כל השפות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
