Redirect (8.x-1.8) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Access
is: Aðgangur

en: Path
is: Slóð

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Sía

en: Ignore
is: Hunsa

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: About
is: Um

en: All languages
is: Öll tungumál

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
