Redirect (8.x-1.9) - en to hu translation catalogue (135 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Path
hu: Útvonal

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Filter
hu: Szűrő

en: Count
hu: Mennyiség

en: Desc
hu: Csökk

en: Ignore
hu: Mellőz

en: Destination
hu: Cél

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Source
hu: Forrás

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Add redirect
hu: Átirányítás hozzáadása

en: 301 Moved Permanently
hu: 301 Véglegesen áthelyezve

en: 307 Temporary Redirect
hu: 307 Ideiglenes átirányítás

en: Status Code
hu: Állapotkód

en: URL redirects
hu: Webcím átirányítások

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
hu: A lap átirányítása önmagára mutat. Ez egy végtelen ciklust eredményez.

en: 300 Multiple Choices
hu: 300 Többszörös választás

en: 302 Found
hu: 302 Találat

en: 303 See Other
hu: 303 Lásd máshol

en: 304 Not Modified
hu: 304 Nem módosult

en: 305 Use Proxy
hu: 305 Proxy használat

en: Redirect users from one URL to another.
hu: Átirányítja a felhasználókat egy webcímről egy másikra.

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Menu Access Checking
hu: Menü hozzáférés ellenőrzés

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Uses
hu: Használat

en: All languages
hu: Az összes nyelv

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
hu: Egy megadott nyelvhez beállított átirányítás mindig használva lesz amikor az oldalt ezen a nyelven kérik le. Ez az átirányítás elsőbbséget élvez az <em>Összes nyelvnél</em> megadott átirányításokkal szemben.

en: Redirect status
hu: Átirányítási állapot

en: Display a warning message to users when they are redirected.
hu: Figyelmeztető üzenet megjelenítése a felhasználóknak, amikor átirányított oldalra kerülnek.

en: Automatically create redirects when URL aliases are changed.
hu: Az útvonalálnevek megváltozásakor automatikusan létrehozza az átirányítást.

en: Default redirect status
hu: Alapértelmezett átirányítási állapot

en: Delete redirect
hu: Átirányítás törlése

en: Configure behavior for URL redirects.
hu: Webcím átirányítások viselkedésének beállítása.

en: Resolved
hu: Feloldva

en: Status code
hu: Állapotkód

en: Fragment
hu: Részlet

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
hu: További információ a HTTP átirányítás állapotkódjairól: <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: The redirect has been saved.
hu: Az átirányítás elmentve.

en: No URL redirects available.
hu: Nincsenek elérhető webcím átirányítások.

en: The source path %source is already being redirected. Do you want to <a href="@edit-page">edit the existing redirect</a>?
hu: %source forrásútvonal már át van irányítva. <a href="@edit-page">A meglévő átirányítás szerkesztése</a>.

en: How many URL redirects would you like to generate?
hu: Mennyi webcím átirányítás legyen létrehozva?

en: Delete all URL redirects before generating new URL redirects.
hu: Minden webcím átirányítás törlése az új átirányítások létrehozása előtt.

en: Output machine name
hu: Kimeneti, programok által használt név

en: Enter an internal Drupal path or path alias to redirect (e.g. %example1 or %example2). Fragment anchors (e.g. %anchor) are <strong>not</strong> allowed.
hu: Meg kell adni egy belső Drupal-útvonalat vagy egy útvonalálnevet az átirányításhoz (például „%example1” vagy „%example2”). A lapon belüli hivatkozások (például „%anchor”) <strong>nem</strong> engedélyezettek.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: The source path %path is likely a valid path. It is preferred to <a href="@url-alias">create URL aliases</a> for existing paths rather than redirects.
hu: %path forrásútvonal valószínűleg egy érvényes útvonal. A létező útvonalakhoz átirányítások helyett inkább <a href="@url-alias">webcímálnevek létrehozása</a> javasolt.

en: The base source path %source is already being redirected. Do you want to <a href="@edit-page">edit the existing redirect</a>?
hu: Az alap %source forrásútvonal már át van irányítva. <a href="@edit-page">A meglévő átirányítás szerkesztése</a>.

en: Are you sure you want to delete the URL redirect from %source to %redirect?
hu: Biztosan törölhető %source átirányítása %redirect címre?

en: Retain query string through redirect.
hu: Lekérdezési karaktersorozat megőrzése átirányításon keresztül

en: For example, given a redirect from %source to %redirect, if a user visits %sourcequery they would be redirected to %redirectquery. The query strings in the redirection will always take precedence over the current query string.
hu: Például ha „%source” átirányítás célja „%redirect”, akkor egy „%sourcequery” címre történő látogatáskor átirányítás történik „%redirectquery” webcímre. Az átirányításban található lekérdezési karaktersorozatok mindig előnyt fognak élvezni az aktuális lekérdezési karaktersorozattal szemben.

en: (formerly Global Redirect features)
hu: (korábban <em>Global Redirect</em> modul funkció)

en: Allow redirections on admin paths.
hu: Átirányítás engedélyezése az adminisztrációs útvonalakon.

en: Last accessed
hu: Utolsó használat

en: Filter 404s
hu: 404-es oldalak szűrése

en: Fix 404 pages
hu: 404-es oldalak javítása

en: Add redirects for 404 pages.
hu: Átirányítások hozzáadása 404-es oldalakhoz.

en: Fix 404 pages with URL redirects
hu: 404-es oldalak javítása webcím átirányításokkal

en: Allows users to redirect from old URLs to new URLs.
hu: Lehetővé teszi, hogy a felhasználók átirányíthassanak régi webcímeket új webcímekre.

en: Redirect ID
hu: Átirányítás azonosító

en: Redirect type
hu: Átirányítás típusa

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Add URL redirect from this page to another location
hu: Webcím átirányítás hozzáadása erről az oldalról egy másik helyre

en: Invalid number of redirects.
hu: Érvénytelen számú átirányítás.

en: Deleted URL redirect @rid.
hu: Törölt webcím átirányítása: @rid

en: One URL redirect created. | @count URL redirects created.
hu[0]: Egy webcím átirányítás létrehozva.
hu[1]: @count webcím átirányítás létrehozva.

en: Redirect module form elements
hu: <em>Redirect</em> modul űrlapelemei.

en: Domain redirects
hu: Domain átirányítások

en: Add URL redirect
hu: Webcím átirányítás hozzáadása

en: URL Redirects
hu: Webcím átirányítások

en: Redirect settings
hu: Átirányítás beállításai

en: Original language
hu: Eredeti nyelv

en: The URL %url is not valid.
hu: %url érvénytelen webcím.

en: Redirect 404
hu: 404-es hiba átirányítása

en: The user ID of the node author.
hu: A tartalom szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: Pages to ignore
hu: Mellőzött oldalak

en: Last Used
hu: Utoljára használt

en: The record UUID.
hu: A rekord UUID-ja.

en: Edit URL redirect
hu: Webcím átirányítás szerkesztése

en: Delete URL redirect
hu: Webcím átirányítás törlése

en: The redirect ID.
hu: Az átirányítás azonosítója.

en: The redirect type.
hu: Az átirányítás típusa.

en: The redirect language.
hu: Az átirányítás nyelve.

en: The redirect status code.
hu: Az átirányítás állapotkódja.

en: The date when the redirect was created.
hu: Az átirányítás létrehozásának dátuma.

en: The redirect %redirect has been deleted.
hu: %redirect átirányítás törlése megtörtént.

en: Invalid redirect URL %url provided.
hu: A megadott %url átirányítási webcím érvénytelen.

en: It is not allowed to create a redirect from the front page.
hu: Nem engedélyezett átirányítást létrehozni a címlapról.

en: Global redirects
hu: Globális átirányítások

en: Redirect Source
hu: Átirányítás forrása

en: Redirect source
hu: Átirányítás forrása

en: Stores a redirect source
hu: Egy átirányítás forrását tárolja

en: List of redirects
hu: Átirányítások listája

en: There is no redirect yet.
hu: Még nincsenek átirányítások.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Például „%user-wildcard” az aktuális felhasználó minden oldalához. „%front” a címlapot jelenti.

en: Manage URL Redirects
hu: Webcím átirányítások kezelése

en: Configure Global Redirects
hu: Globális átirányítások beállítása

en: The path of the request.
hu: A kérés útvonala.

en: The language of this request.
hu: A kérés nyelve.

en: Undefined @langcode
hu: Meghatározatlan @langcode

en: Deleted @count redirects.
hu: @count átirányítás törölve.

en: Are you sure you want to delete this redirect? | Are you sure you want to delete these redirects?
hu[0]: Biztosan törölhető ez az átirányítás?
hu[1]: Biztosan törölhetőek ezek az átirányítások?

en: Deleted 1 redirect. | Deleted @count redirects.
hu[0]: Egy átirányítás törölve.
hu[1]: @count átirányítás törölve.

en: Suppress 'page not found' log messages
hu: Az „Oldal nem található” naplóüzenet elnyomása

en: Manage domain redirects
hu: Domain átirányítások kezelése

en: Example Configuration
hu: Példa beállítás

en: Example Redirects
hu: Példa átirányítások

en: Redirect domains
hu: Domainek átirányítása

en: Sub path
hu: Al-útvonal

en: - All languages -
hu: - Minden nyelv -
