Redirect (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Settings
sr: Подешавања

en: Path
sr: Путања

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Ignore
sr: Игнориши

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: All languages
sr: Сви језици

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
