Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Status message
ar: رسالة الحالة
