Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
