Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Error
de: Fehler

en: Warning
de: Warnung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: About
de: Über

en: Status message
de: Statusmeldung

en: Message Type
de: Nachrichtentyp

en: Redirect method
de: Umleitungsmethode
