Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Status
es: Estado

en: Warning
es: Advertencia

en: Configuration
es: Configuración

en: About
es: Acerca de

en: Status message
es: Mensaje de estado

en: Redirect method
es: Método de redireccionamiento
