Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist

en: Status message
et: Olekuteade
