Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Status message
eu: Mezu egoera
