Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Configuration
he: הגדרות

en: About
he: אודות

en: Status message
he: הודעת סטטוס
