Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis

en: Status message
hr: Poruka statusa
