Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
