Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Error
ms: Ralat

en: Warning
ms: Amaran

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: About
ms: Perihal

en: Status message
ms: Mesej status
