Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Configuration
nl: Instellingen

en: About
nl: Over

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Redirect method
nl: Doorstuurmethode
