Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Error
fa: خطا

en: Warning
fa: اخطار

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
