Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
