Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: About
sv: Om

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Status message
sv: Statusmeddelande
