Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Status message
th: สถานะข้อความ
