Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: About
uk: Про модуль

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Message Type
uk: Тип повідомлення

en: Redirect method
uk: Метод переспрямування
