Redirect 404 to Home Page (2.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Message Type
vi: Kiểu thông điệp
