Redirect after logout (2.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Error
id: Kesalahan

en: Message type
id: Tipe pesan

en: Warning
id: Peringatan

en: The path '%path' has to start with a slash.
id: Jalur '%path' harus dimulai dengan garis miring.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
id: Entah jalur '%path' tidak valid atau Anda tidak memiliki akses ke jalur tersebut.
