Redirect after logout (2.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Status
it: Stato

en: Error
it: Errore

en: Message type
it: Tipo di messaggio

en: Warning
it: Avviso

en: The path '%path' has to start with a slash.
it: Il percorso '%path' deve iniziare con slash.
