Redirect after logout (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Error
nl: Fout

en: Message type
nl: Berichttype

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Available Tokens List
nl: Beschikbare tokens

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' is niet correct of u heeft er geen toegang toe.
