Redirect after logout (2.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Error
ru: Ошибка

en: Message type
ru: Тип сообщения

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Available Tokens List
ru: Список доступных токенов

en: The path '%path' has to start with a slash.
ru: Путь '%path' должен начинаться с косой черты.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
ru: Либо путь "%path" недействителен, либо у вас нет доступа к нему.
