Redirect after logout (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Error
tr: Hata

en: Message type
tr: İleti türü

en: Warning
tr: Uyarı

en: Message Type
tr: İleti Türü

en: The path '%path' has to start with a slash.
tr: '%path' yolunun eğik çizgiyle başlaması zorunludur.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
tr: '%path' yolu geçersiz ya da bu yola erişiminiz yok.
