Redirect after logout (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Error
hu: Hiba

en: Message type
hu: Üzenet típusa

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Available Tokens List
hu: Elérhető vezérjelek listája

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
hu: '%path' vagy érvénytelen vagy nincs hozzá megfelelő jogosultság.
