Redirect after logout (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Error
ja: エラー

en: Message type
ja: メッセージタイプ

en: Warning
ja: 警告

en: The path '%path' has to start with a slash.
ja: パス「 %path 」はスラッシュ始まりでなくてはなりません。
