Redirect Audit (1.2.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Statistics
af: Statistieke

en: To:
af: Aan:

en: Configuration
af: Konfigurasie
