Redirect Audit (1.2.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Statistics
cs: Statistiky

en: To:
cs: Komu:

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Count
cs: Počet

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Clear
cs: Vymazat

en: Setting
cs: Nastavení

en: Metric
cs: Metrická

en: Items per page
cs: Položek na stránku
