Redirect Audit (1.2.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Statistics
da: Statistik

en: To:
da: Til:

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Count
da: Antal

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Clear
da: Ryd

en: From:
da: Fra:

en: Maximum depth
da: Maksimumdybde

en: Setting
da: Indstilling

en: Metric
da: Metrisk

en: Items per page
da: Antal elementer
