Redirect Audit (1.2.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Statistics
fr: Statistiques

en: To:
fr: À

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Count
fr: Décompte

en: Loop
fr: Boucle

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Clear
fr: Vider

en: From:
fr: De:

en: Maximum depth
fr: Profondeur maximale

en: Setting
fr: Paramètre

en: Metric
fr: Métrique

en: Batch size
fr: Taille du lot

en: Error: @message
fr: Erreur : @message

en: Items per page
fr: Éléments par page
